کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

کلینزر ناخن

کلینزر ناخن

کلینزر ناخن برای چه هدفی استفاده می شود؟ در طی سال های اخیر روش های متعددی برای زیبا سازی ناخن های دست و پا رواج یافته است. این روش ها شامل کاشت ناخن، کاور ناخن، ژلیش، پدیکور، مانیکور و …. است که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. برای انجام تکنیک های مختلف طراحی و کاشت ناخن به یک سری مواد مانند پودر، لیکوئید، ژل، تاپ کت، پرایمر، کلینزر ناخن و …… نیاز است تا ناخن های زیبا و بادوامی داشته باشید.

ما در این مقاله قصد داریم درباره کلینزر ناخن صحبت کنیم. اگر نام این ماده را تا به حال نشنیده اید یا اطلاعات زیادی درباره آن ندارید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. ما به شما می گوییم که کلینزر ناخن چیست، چه کاربردهایی دارد و به چه منظور استفاده می شود.

کلینزر ناخن

Image by freepik

کلینزر ناخن چیست؟

کلینزر ناخن نوعی محلول پاک کننده است که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. اما نقش آن در صنعت زیبایی و آرایشی چیست؟ این محصول یکی از بخش های مهم و جدانشدنی در خدمات ناخن است. از کلینزر ناخن قبل از کاشت اکریلیک یا ژلیش ناخن، برای پاک کردن آلودگی، چسبندگی، و چربی روی سطح ناخن استفاده می شود.

این محصول پاک کننده در واقع ناخن شما را تمیز کرده و برای کاشت یا انواع روش طراحی آماده می کند. حتی اگر قصد دارید با استفاده از لنز ناخن و در خانه ناخن های خود را دیزاین کنید، استفاده از این محصول تاثیر قابل توجهی بر زیبایی نتیجه کار شما خواهد داشت.

علاوه بر این، در انتهای کار کاشت اکریلیک یا ژلیش نیز از این محصول استفاده می شود تا چسبندگی تاپ کت از بین برود و سطح ناخن براق و زیباتر شود. همچنین برخی از آن ها خاصیت ضد قارچی هم دارند و برای جلوگیری از بروز عفونت و قارچ ناخن کاشت شده به کار می روند.

 

کلینزر ناخن ژلیش چیست؟

پاک کننده ناخن ژلیش محصولی جدید از برند ژلیش است که لاک را از روی ناخن پاک می کند. کلینزر را روی ناخنتان بزنید، بگذارید خشک شود و سپس مانند لاک ناخن آن را جدا کنید. این یک راه سریع برای ریموو رنگ های مختلف از روی ناخن است.

روش استفاده از کلینزر ناخن

برخی این محلول را به وسیله پنبه یا دستمال استفاده می کنند. اما این روش توصیه نمی شود زیرا پرزهای پنبه و دستمال به ناخن می چسبند و هنگام استفاده از لاک یا لاک ژل آن را خراب می ‌کنند.

پیشنهاد ما این است که دو مرحله لاک ژل بزنید. دست خود را داخل دستگاه UV قرار دهید تا لاک ژل خشک شود. سپس پد را به کلینزر آغشته و روی سطح ناخن می کشیم.

مواد تشکیل دهنده محلول پاک کننده ناخن

این محلول از مواد آنتی باکتریال (ضد میکروب)، اسیدهای آلفا و بتا هیدروکسی (AHA و BHA)، آنتی اکسیدان، مواد التیام بخش و مرطوب کننده ها تشکیل شده است. بنابراین، می توانید انتظار داشته باشید که علاوه بر پاک کردن سطح ناخن باعث ضدعفونی کردن و تقویت آن ها نیز بشود.

مزایای کلینزر ناخن چیست؟

پاک کننده ناخن باعث از بین رفتن چسبندگی و نوچی سطح لاک ژل شده و از این طریق ماندگاری آن را افزایش می دهد. این محصول درخشش فوق العاده ای به لاک ناخن می بخشد و اثر آن تا ۲ هفته دوام خواهد داشت.

کلینزر ناخن

Image by freepik

انواع کلینزر

پاک کننده های ناخن به دو صورت اسپری و پد در دسترس هستند. جنس این پد ها معمولا از پنبه است و در شکل های مختلفی تولید می شوند.

مطلب مرتبط: پاک کردن ژلیش ناخن در منزل

به جای کلینزر از چی استفاده کنیم؟

برخی افراد به جای کلینزر ناخن از الکل یا لاک پاک کن استفاده  می کنند. اما این محصولات جایگزین مناسبی برای پاک کننده ناخن نیستند. زیرا باعث کاهش براقیت ژل و در نتیجه لاک شما کدرتر شود. اما اگر کلینزر ندارید، می توانید از یک دستمال مرطوب بدون پرز با الکل ۹۱ درصد استفاده کنید. از پاک شدن لاک نترسید. اگر لاک ژل را به طور کامل در دستگاه خشک کرده باشید، با این کار از بین نمی رود. همچنین، می توانید سطح چسبنده لاک ژل خود را با مقداری لاک پاک کن بدون استون پاک کنید.

مرکز ناخن مریم تقوی در لاهیجان ارائه دهند بهترین خدمات ناخن می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.