کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

مانیکور فرنچ

مانیکور فرنچ

فرانسوی‌ها از قدیم به آرایش شیک و طبیعی علاقه خاصی داشته‌اند و مانیکور فرنچ نیز از ابداعات آن‌ها محسوب می‌شود. این روش لاک ، ظاهری طبیعی و جذاب به ناخن‌های شما می‌دهد. به سادگی در منزل قابل انجام است و نیازی نیست که هزینه زیادی برای انجام آن در سالن‌های آرایشی بپردازید. در این مقاله به تفاوت‌های مانیکور فرنچ با مانیکور معمولی و روش انجام آن در منزل خواهیم پرداخت.

آماده سازی ناخن‌ها

مراحل اولیه مانیکور فرنچ تفاوتی با مانیکور معمولی ندارد و برای این که بتوانید این کار را در منزل به سادگی انجام دهید باید با مراحل کامل مانیکور آشنا باشید. برای آشنایی با مراحل آماده سازی ناخن‌ها برای فرنچ این مقاله را مطالعه کنید و کلیه مراحل از آماده کردن ابزارها تا کوتاه کردن ناخن‌ها را انجام دهید تا ناخن‌ها آماده لاک زدن شوند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که مانیکور فرنچ روی ناخن‌های بلند زیباتر است و اگر ناخن‌های شما بلند است ترجیحا آن را کوتاه نکنید.

مانیکور فرنچ

Image by valuavitaly on Freepik

لاک زدن در مانیکور فرنچ

پوشش پایه را بزنید:

پوشش پایه در مانیکور فرنچ معمولا صورتی روشن، بژ و یا کرم همرنگ صدف ناخن است. رنگی را که بیشتر از همه با پوست دستتان هماهنگ است انتخاب کنید، اگر رنگ طبیعی صدف ناخن خود را ددوست دارید و فرم ناخن‌های شما ایده‌آل است و نیازی به تصحیح ندارد می‌توانید از پوشش پایه شفاف و یا برق ناخن ساده استفاده کنید. همه ناخن‌های دست و در صورت علاقه ناخن‌های پا را پوشش دهید و اجازه دهید خشک شوند. اگر دوست دارید سنت‌ها را بشکنید و متفاوت عمل کنید می‌توانید از رنگ‌هایی غیر از رنگ صدف ناخن هم استفاده کنید مثل قرمز، بنفش و یا سبز.

نوک ناخن‌ها را لاک سفید بزنید:

پس از این که لاک پایه کاملا خشک شد لاک سفید را بردارید. نوک ناخن‌ها را به هر شکلی که دوست دارید رنگ کنید، صاف، گرد و یا هر شکل دیگری به شرطی که کاملا مساوی و متقارن باشد و برای مانیکور فرنچ مناسب است. برچسب‌هایی در بازار وجود دارد که مخصوص این کار است و کافی است روی سر ناخن بچسبانید و همه ناخن‌ها را به یک شکل درخواهد آورد که در صورت استفاده از آن نیازی به لاک سفید ندارید. در صورت خطا با یک گوش پاک کن آغشته به لاک پاک کن آن را پاک کنید.

پوشش نهایی را بزنید:

پس از خشک شدن لاک سفید روی همه ناخن را تاپ کوت یا پوشش نهایی بزنید تا مانیکور بادوام‌تری داشته باشید. اگر می‌خواهید از تزئین و استیکر و نگین روی ناخن استفاده کنید قبل از این مرحله آن را انجام دهید.

نکاتی برای دریافت نتیجه بهتر

از چسب استفاده کنید:

اگر نقاش خوبی نیستید و دستتان خطا می‌رود از چسب کاغذی یا نوار چسب معمولی استفاده کنید. آن را به شکل پایه ناخن برش دهید و روی صدف ناخن‌ها بزنید و بالای ناخن را لاک سفید بزنید و سپس بکنید. چسب را زمانی بزنید که لاک پایه کاملا خشک باشد و زمانی جدا کنید که لاک سفید روی آن کاملا خشک شده باشد. در برش این چسب‌ها دقت کافی داشته باشید و آن‌ها را یک شکل ببرید و کامل و صاف روی ناخن بچسبانید.

از چسب زخم استفاده کنید:

اگر برش چسب نواری و کاغذی هم برای شما ساده نیست از چسب زخم گرد استفاده کنید. قسمت گرد آن را جدا کرده و روی هر ناخن بچسبانید به نحوی که سر ناخن خالی باشد سپس بالای ناخن را لاک سفید بزنید. در این مرحله نیز فراموش نکنید که تا خشک شدن کامل لاک‌ها صبر کنید و ناخن‌هایی کاملا هم شکل و زیبا داشته باشید.

مانیکور فرنچ

Image by valuavitaly on Freepik

از لاک غلط گیر استفاده کنید:

شاید به نظر عجیب برسد ولی لاک‌های غلط گیر خودکاری شما می‌توانند در مانیکور فرنچ مورد استفاده قرار بگیرند. اگر به هر دلیلی در انجام لاک سفید خطا کردید و نتیجه دلخواه به دست نیامد می‌توانید از لاک غلط گیر قلمی کمک بگیرید. برای این کار نقاط خالی را پر کنید تا ناخن‌هایی یکدست داشته باشید.

مرکز ناخن مریم تقوی در لاهیجان ارائه دهند بهترین خدمات ناخن می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.