کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

ماربل ناخن

ماربل ناخن

ماربل ناخن

ماربل ناخن درواقع استفاده از چند رنگ لاک به طور همزمان روی ناخن است که در محیط دیگری بغیر از ناخن با هم ترکیب شده اند. اگر شما لاک ها را در آب با هم ترکیب کنید و بعد روی ناخن منتقل کنید به آن واترماربل (water marble) می گویند. اما اگر لاک ها را روی یک سطح صاف و خشک با هم ترکیب کنید و بعد با ابزارهای خاصی روی سطح ناخن منتقل کنید به آن درای ماربل (dry marble) می گویند. ناگفته نماند که ترکیب کردن لاک ها در روش خشک را می توانید روی ناخن نیز انجام دهید.

آموزش طراحی ماربل ناخن

قبل از اینکه شروع به کار کنید، لوازم و ابزارهای مورد نیاز را آماده کنید. در ادامه لیستی از لوازم لازم برای این کار برای شما آماده کرده ایم:

بیس کت

اولین لایه در تمام تکنیک های طراحی ناخن بیس کت است. این لایه ناخن های شما را برای زدن لاک آماده می کند، باعث چسبندگی بهتر لاک به ناخن شما شده و ماندگاری آن را بالا می برد.

لاک اول (رنگ زمینه)

زمینه ناخن های شما می تواند هر رنگی باشد. از انواع لاک ژل براق، مات، دیسکوژل ناخن و … در رنگ های خنثی گرفته تا رنگ های پررنگ و تیره. کاملا سلیقه ای است.

لاک دوم (رنگ بافت)

اگر می خواهید طرح ناخن شما شبیه به سنگ مرمر باشد، رنگ لاک دوم باید یک یا دو درجه روشن تر از لاک زمینه باشد. به عنوان مثال اگر رنگ لاک زمینه شما مشکی است، می توانید از لاک خاکستری به عنوان رنگ دوم استفاده کنید. البته می توانید رنگ های بیشتری را در این مرحله اضافه کنید و با هم ترکیب کنید و طرح های متنوع تری ایجاد کنید.

قلم موی طراحی ناخن

یک قلم موی باریک و ظریف مخصوص طراحی ناخن تهیه کنید. اگر چنین چیزی در منزل خود ندارید، می توانید از براش خط چشم خود برای این کار استفاده کنید.

آب

برای طراحی ناخن به روش واتر ماربل به آب نیاز دارید. از یک ظرف پلاستیکی یا یک بار مصرف برای این کار استفاده کنید.

ماربل ناخن

صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

برای طراحی به روش درای ماربل باید لاک ها را روی یک سطح صاف با هم مخلوط کنید. می توانید از هر وسیله ای که دم دستتان است برای این کار استفاده کنید. مهم این است که کاملا صاف باشد تا لاک ها روی آن با هم ترکیب شوند و بتوانید آن را به راحتی بردارید.

تاپ کت

برای افزایش مقاومت لاک ناخن در برابر خط و خش و زیبایی و درخشندگی بیشتر به یک تاپ کت نیاز دارید. تاپ کت باید در دستگاه LED یا UV خشک شود.

لاک پاک کن و پیلاف لاک

برای پاک کردن لاک از روی پوست اطراف ناخن هایتان به لاک پاک کن و پیلاف لاک نیاز خواهید داشت.

مراحل طراحی ناخن به روش واتر ماربل

ابتدا تمام لوازمی که در بالا اشاره کردیم را تهیه کنید و بعد مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

برای طراحی ناخن در این ویدئو از ۵ رنگ بنفش، صورتی، نارنجی، سبز و زرد استفاده شده است. شما می توانید رنگ لاک ها را بر اساس نظر و سلیقه خود انتخاب کنید. برای شروع و پس از مانیکور ناخن هایتان، یک لایه بیس کت بزنید و در دستگاه خشک کنید.

سپس لاک زمینه را بزنید. لاک زمینه در این ویدئو سفید انتخاب شده است. دقت کنید که برای ژلیش ناخن باید دو لایه لاک ژل بزنید و هر لایه را در دستگاه LED یا UV خشک کنید.

اکنون نوبت به ترکیب کردن رنگ ها می رسد. یک لیوان آب تهیه کنید. آب باید در دمای اتاق باشد، نه سر و نه گرم. یک قطره از هر رنگ لاک را به آرامی روی سطح آب بریزید و صبر کنید تا کاملا و به شکل دایره پخش شود. دقت کنید که قطره را بسیار سطحی روی آب بریزید تا به زیر آب نرود. لاک بعدی را دقیقا در مرکز دایره قبلی بریزید و به همین ترتیب پیش بروید. سپس با یک وسیله نوک تیز رنگ های روی آب را حالت بدهید.

یک لایه پیلاف لاک دورتادور ناخن بزنید و بعد از خشک شدن، تمام ناخنتان را با یک زاویه ملایم درون آب فرو ببرید. چند ثانیه صبر کنید تا لاک دور ناخن خشک شود. با یک گوش پاک کن بقیه لاک ها را از روی آب جمع کنید و انگشتتان را بیرپن بیاورید.

اکنون لاک های اضافی دور ناخن را بکنید و بقایای آن را با لاک پاک کن پاک کنید. یک لایه بیس کت روی آن بزنید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.