کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

طرح جدید ناخن

طرح جدید ناخن

طرح جدید ناخن

طرح جدید ناخن شامل : خدمات ژلیش ناخن، طراحی، مانیکور و پدیکور در کلینیک تخصصی ناخن مریم تقوی واقع در لاهیجان می باشد.

کلینیک تخصصی ناخن مریم تقوی با سابقه درخشان در زمینه کاشت ناخن ، ژلیش ناخن و طراحی و مانیکور ناخن فعال می باشد. این مرکز در کنار ارائه خدمات زیبایی مربوط به ناخن ، به علاقه مندان آموزش نیز ارائه می کند. کلینیک تخصصی ناخن مریم تقوی با داشتن مجوزهای معتبر از جمله سازمان فنی و حرفه ای کشور به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی مدرک بین المللی می دهد.

مرکز ناخن مریم تقوی با سابقه ای درخشان در زمینه مراقبت ناخن پیشرو در زمینه مراقبت و زیبایی ناخن می باشد. فعالیت های این مرکز عبارنتند از : کاشت ، ژلیش ، ترمیم ، مانیکور روسی ، مانیکور ، پدیکور ، کف سابی پا و غیره می باشد.

نمونه کارها طرح ناخن

کلینیک تخصصی ناخن مریم تقوی ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن در لاهیجان.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.