کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

رنگ لاک مناسب پوست تیره

رنگ لاک مناسب پوست تیره

رنگ لاک مناسب پوست تیره

انتخاب رنگ لاک مناسب رنگ پوست برای بیشتر خانم‌ها انتخابی پیچیده و مشکل است اما برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند این انتخاب بسیار ساده‌تر است چون تقریبا هر نوع رنگ لاک برای پوست تیره مناسب است و جلوه زیبایی روی آن ایجاد می‌کند، رنگ‌های روشن، روشنی و زیبایی خود را به بهترین شکل روی پوست تیره نشان می‌دهند و رنگ‌های تیره هم هماهنگی عالی با طیف تیره پوست می‌سازند. اما در این میان رنگ‌هایی وجود دارند که جلوه و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به دیگر رنگ‌ها دارند و بهترین رنگ لاک برای پوست تیره به شمار می‌روند.

قرمز آتشین بهترین رنگ لاک برای پوست تیره

 

رنگ لاک مناسب پوست تیره

 

رنگ قرمز از رنگ‌هایی است که هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن استفاده کند و جزو محبوب‌ترین و کلاسیک‌ترین رنگ‌های لاک به شمار می‌رود پس واضح است که خانم‌های با پوست تیره هم می‌توانند از همه طیف‌های قرمز برای آرایش ناخن‌های خود استفاده کنند. اما توصیه ما رنگ قرمز تند و آتشین است چون این رنگ جلوه خاصی روی پوست تیره دارد و به خصوص اگر با فضای منفی و رنگ‌های خنثی هم همراه شود زیبایی آن چندین برابر خواهد شد.

رنگ آبی اقیانوسی

رنگ لاک مناسب پوست تیره

طیف‌های روشن رنگ آبی مثل آبی اقیانوسی از تطبیق پذیرترین رنگ‌های لاک به شمار می‌روند اما این رنگ‌ها جلوه خاصی روی پوست تیره ایجاد می‌کنند که می‌تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند. اما اگر به مدل‌های ساده لاک ناخن علاقه ندارید می‌توانید با تزئینات خاص، زیبایی بیشتری به آن بدهید. رنگ طلایی روی آبی اقیانوسی جذابیت فوق العاده‌ای دارد و اگر از نگین‌ها و استیکرهای طلایی روی آن استفاده کنید ناخن‌های شما بسیار زیباتر خواهند شد.

صورتی پاستل جذاب‌ترین رنگ لاک برای پوست تیره

کمتر کسی را می‌توان یافت که رنگ صورتی را دوست نداشته باشد و حداقل یک لاک صورتی در مجموعه لاک‌های او پیدا نشود. اگرچه رنگ صورتی روی پوست‌های روشن و متوسط هم زیبا است اما طیف پاستل صورتی (یکی طیف خیلی روشن و کمرنگ آن) پوست تیره را بسیار زیباتر نشان خواهد داد. البته برای زیبایی بیشتر می‌توانید از دیگر طیف‌های پاستل مثل آبی آسمانی هم در کنار آن استفاده کنید.رنگ آبی آسمانی هم از طیف‌های روشن آبی است که در خانواده رنگ‌های پاستل قرار می‌گیرد و از هر نظر بهترین رنگ لاک برای پوست تیره به شمار می‌رود. شما می‌توانید این رنگ لاک را به تنهایی یا همراه با رنگ‌های مناسب دیگر برای تزئین ناخن‌های خود به کار ببرید. اما توصیه ما استفاده از رنگ‌های خنثی و گرم مثل طیف قهوه‌ای است که تضاد مناسبی با رنگ آبی آسمانی دارند و گرما و زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌دهند.

قهوه‌ای شکلاتی زیباترین رنگ لاک برای پوست تیره

همان طور که گفتیم رنگ‌های تیره هماهنگی خوبی با پوست تیره دارند و حالت مدرن و شیک به آن می‌دهند. یکی از بهترین رنگ‌ها که در خانواده رنگ‌های تیره و خنثی قرار می‌گیرد رنگ قهوه‌ای شکلاتی است که گویی مخصوص پوست تیره ساخته شده است. زیبایی این رنگ لاک با اضافه کردن کمی رنگ روشن مثل آبی یا بژ دوچندان خواهد شد.

رنگ ارغوانی

برای خانم‌هایی که به خانواده رنگ‌های بنفش و صورتی علاقه دارند رنگ ارغوانی بهترین انتخاب است. روش‌های متخلفی برای استفاده از این رنگ برای آرایش ناخن وجود دارد. می‌توانید تمام ناخن‌ها را با این لاک پوشش دهید و یا از نوع ساده این لاک استفاده کنید. اما توصیه ما استفاده از روش فرنچ با لاک اکلیلی ارغوانی است. شما می‌توانید یک فرنچ ساده کلاسیک را با استفاده از لاک ارغوانی اکلیلی بسیار زیباتر و جذاب‌تر کنید.

ترکیب چندین رنگ لاک برای پوست تیره

همان طور که گفتیم همه رنگ‌ها روی پوست تیره زیبا به نظر می‌رسند. این ویژگی فرصت‌های زیادی را برای طراحی مانیکورهای زیبا و جذاب در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلا شما می‌توانید مانندد تصویر از چندین رنگ طیف آبی و بنفش در کنار هم استفاده کنید و یا حتی از لاک‌ها و استیکرهای طرح‌دار مثل پلنگی و و خالدار و فانتزی که رنگ‌های متنوعی در خود دارند برای آرایش ناخن‌های خود بهره ببرید.

رنگ بنفش

 

همان طور که می‌دانید رنگ بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ است و در حال حاضر همه طیف‌های این رنگ در دنیای مد و زیبایی پرطرفدار شده‌اند. پس اگر می‌خواهید مد روز باشید و لاک ناخن خود را نیز متناسب با مدل‌های جدید فصل انتخاب کنید بهتر است رنگ بنفش را انتخاب کنید. این رنگ هماهنگی بسیار خوبی با پوست تیره دارد و آن را روشن‌تر و زیباتر نشان می‌دهد به خصوص اگر با تزئینات ساده مثل نقاط مشکی و سفید هم همراه شود.

رنگ سفید

رنگ لاک مناسب پوست تیره

بیشتر خانم‌هایی که پوست تیره دارند از لاک سفید هراس دارند چون تصور می‌کنند این رنگ لاک باعث می‌شود پوست آن‌ها تیره‌تر به نظر برسد. رنگ سفید زیبایی خاصی به ناخن ها می‌دهد و باعث می‌شود پوست شما برنزه و خوشرنگ به نظر برسد.

رنگ سبز-آبی بهترین رنگ لاک برای پوست تیره

یکی دیگر از طیف‌های روشن رنگ آبی رنگ آبی-سبز ( رنگ فیروزه‌ای) است. از تطبیق پذیرترین و محبوب‌ترین رنگ‌ها به شمار می‌رود. این رنگ هم سرد و هم گرم است و با هر رنگ پوستی همخوانی دارد اما پوست تیره را هم زیباتر می‌کند. همچنینی می توان آن را به تنهایی یا در کنار رنگ‌های گرم مثل نارنجی و قرمز برای آرایش ناخن‌های خود به کار ببرید.

رنگ زرد

رنگ زرد جزو رنگ‌هایی است که به هر کسی نمی‌آید اما خانم‌هایی که پوست تیره دارند به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. زرد از گرم‌ترین رنگ‌ها است و بهترین گزینه برای لاک ناخن تابستانی هم به شمار می‌رود و در مهمانی‌ها هم جلوه زیبایی خواهد داشت. اما برای جذابیت بیشتر این رنگ می‌توانید از اکلیل‌های رنگی مثل آبی و بنفش و … روی آن استفاده کنید و زیبایی ناخن‌های خود را چندین برابر کنید.

خانواده رنگ بژ مناسب‌ترین رنگ لاک برای پوست تیره

رنگ لاک مناسب پوست تیره

زمان‌هایی که حوصله استفاده از رنگ‌های روشن و متنوع را روی ناخن‌های خود ندارید رنگ‌های پایه ناخن بهترین انتخاب هستند. برای پوست تیره هم رنگ‌های خانواده بژ مثل کرم، هلویی و قهوه‌ای روشن می‌تواند ناخن‌ها را زیباتر کند و حالتی تر و تمیز و یکدست به آن‌ها بدهد. برای خانم‌هایی که به سبک مینیمالسم برای آرایش ناخن علاقمند هستند این مدل مانیکور که ترکیبی از رنگ بژ و رنگ سفید است یک انتخاب شیک و عالی به شمار می‌رود.

رنگ نارنجی

رنگ نارنجی هم مثل رنگ زرد جزو رنگ‌های گرم است . خانم‌هایی که پوست تیره دارند به سادگی می‌توانند از آن استفاده کنند. در حالی که برای پوست‌های متوسط و روشن شاید این انتخاب چندان ساده و درست نباشد. امکان استفاده از رنگ نارنجی در طیف‌های مختلف و به شکل‌های دلخواه برای آرایش ناخن‌های وجود دارد. حتی آن را با رنگ‌های همخانواده مثل زرد و قرمز هم ترکیب کنید تا جلوه زیباتری پیدا کنند.

ترکیب رنگ‌های متالیک بهترین ترکیب رنگ لاک برای پوست تیره

اگر قصد آماده شدن برای یک مهمانی شاد را دارید رنگ‌های متالیک متنوع می‌توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. این رنگ‌های زیبا در طیف‌های مختلف و متنوع روی پوست تیره جلوه زیبایی دارند. با ایجاد درخشش روی ناخن‌ها باعث می‌شوند که پوست شما روشن‌تر و زیباتر به نظر برسد. برای زیبایی بیشتر می‌توانید لاک‌های متالیک را در رنگ‌های مختلف و متنوع کنار هم به کار ببرید و جلوه‌ای مخصوص مهمانی به وجود آورید.

مرکز ناخن مریم تقوی لاهیجان ، کامل ترین و مدرن ترین کلینیک تخصصی ناخن در لاهیجان می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.