کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

بلومینگ ژل

بلومینگ ژل

بلومینگ ژل چیست؟ بدون شک این روزها یکی از محبوب ترین روش های زیبایی، دیزاین ناخن ها به شکل های مختلف است. از یک مانیکور ساده تا کاشت ها و طراحی های خاص و حرفه ای که هرکدام روش و ابزار خاص خود را دارند. هرچقدر تمایل و گرایش به این هنر جذاب بیشتر می شود، روز به روز ابزار ها و ایده های جدیدتری نیز به دنیای طراحی ناخن معرفی می شوند. لاک چشم گربه ای یا مغناطیسی، انواع اکلیل، پولک، نگین، داستر ناخن و … تنها نمونه کوچکی از این دنیای بزرگ و رنگارنگ هستند. یکی از جدیدترین ابزارهای طراحی ناخن بلومینگ ژل است که زیبایی خارق العاده ای به ناخن های شما می بخشد.

بلومینگ ژل درواقع نوعی لاک ناخن است که ظاهری آبرنگی روی ناخن ایجاد می کند. بسیاری از خانم ها عاشق این حالت پراکنده رنگ هستند که مانند نقاشی آبرنگ می باشد. در ادامه به شما می گوییم بلومینگ ژل ناخن چیست، طریقه استفاده از آن را توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

بلومینگ ژل

Image by freepik

بلومینگ ژل چیست؟

ژل blooming یک لاک ژل شفاف است که برای ایجاد طرح‌ های هنری خاص روی ناخن مانند دود، مرمر و سنگ‌ های طبیعی، گل و طرح های آبرنگی و ماربل فرموله شده است. این ژل با لاک ناخن معمولی فرق می‌ کند، زیرا نیاز به خشک کردن دارد. همچنین با لاک ژل معمولی نیز متفاوت است، زیرا لاک ژل های معمولی و رنگی وقتی روی آن قرار می گیرند پخش و رقیق می شوند.

به عبارت دیگر، این ژل نوعی پوشش پایه است که روی ناخن های خود می زنید. سپس وقتی لاک ژل دیگری روی آن قرار می گیرد، رنگ آن به شکل یا طرحی انتزاعی روی ناخن قرار می گیرد و طرح نهایی ظاهری آبرنگی بی شکل دارد.

 

طرز استفاده از بلومینگ ژل

۱. لاک ژل پایه را بزنید

پس از آماده کردن ناخن های خود به روشی که معمولا برای مانیکور انجام می دهید، رنگ لاک پایه انتخابی خود را بزنید. همچنین بسته به طرح انتخابی خود، در این مرحله هیچ لاکی نزنید و بلومینگ ژل شما روی بیس کت قرار بگیرد.

۲. لاک ژل بلومینگ را بزنید

در مرحله بعد، یک لایه لاک بلومینگ روی ناخن بزنید. اما به خاطر داشته باشید که آن را خشک نکنید.

بلومینگ ژل

Image by freepik

۳. طرح خود را اضافه کنید

لاک ژل انتخابی خود را بردارید و هر طرحی که دوست دارید با آن بکشید. به عنوان مثال، یک گل رز بکشید یا خطوطی را برای ایجاد طرح سنگ مرمر ایجاد کنید. سپس اجازه دهید لاک شما روی بلومینگ ژل پخش شود.

۴. لاک ژل رویی را خشک کنید و تاپ کت بزنید

پس از آنکه طرح مورد نظر شما ایجاد شود و آن را دوست داشتید، می توانید ناخن های خود را به مدت ۶۰ ثانیه خشک کنید و با یک تاپ کت به کار خود پایان دهید.

مرکز ناخن مریم تقوی در لاهیجان ارائه دهند بهترین خدمات ناخن می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.