کلینیک تخصصی ناخن لاهیجان

مرکز تخصصی ناخن به مدیریت مریم تقوی (مدرس سبک روسی) به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزشی و ارائه خدمات ناخن در لاهیجان فعالیت دارد. مریم تقوی عضو رسمی آکادمی فی اروپا می باشد. خدمات ناخن در محیطی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و به روز ترین تکنیک ها توسط متخصصان ارائه می شود. ناخنکار حرفه ای با متد مناسب و مدرن و متریال با کیفیت، ناخن زیبا و با استحکام خلق می کند. در این صورت، ناخن هوا نمیگیرد و دوام بالایی دارد و از بروز بیماری های ناخن جلوگیری می شود. تلاش ما در مرکز تخصصی ناخن جلب حداکثری رضایت مشتریان است تا با توجه مد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مریم تقوی

برچسب ناخن

بر چسب ناخن

برچسب ناخن

طریقه استفاده از برچسب ناخن را می دانید؟ برچسب ناخن (لنز ناخن) یکی از ابزارهای فوق العاده برای داشتن ناخن هایی خیره کننده و زیباست. برچسب ناخن (لنز ناخن) کار ناخن کارها را بسیار ساده کرده است. لنز ناخن (برچسب ناخن) یکی از ابزارهای مورد علاقه و پرطرفدار در بین خانم هاست! اگر می خواهید بدانید طریقه استفاده از برچسب ناخن چگونه است با سین دخت همراه باشید تا روش صحیح چسباندن لنز ناخن را به شما آموزش دهیم.

طریقه استفاده از لنز ناخن

اغلب از لنز ناخن روی لاک ژل استفاده می کنند.

بر چسب ناخن

 1. ابتدا مراحل مانیکور را باید انجام دهید. بعد از آن ژلیش ناخن (زدن پرایمر و ضد قارچ)‌ را فراموش نکنید.
 2. بعد از زدن ژل روی ناخن بیس، (البته سر ناخن حتماً باید پوشانده شود) اجازه دهید ژل با دستگاه یو وی خشک شود.
 3. لاک ژل مورد نظرتان را بزنید، سر ناخن را هم حتماً ببندید و سپس در دستگاه اجازه دهید خشک شود.
 4. لنز ناخن را به اندازه ناخن خود برش بزنید و در آب بیندازید.
 5. لنز ناخن را از آب بیرون بیاورید و خیسی آن را با دستمال بگیرید.
 6. لایه زیر لنز را جدا نمایید و با کمک انبر روی ناخن خود بچسبانید. مراقب باشید روی ناخن کشیده نشود، به آرامی و با ضربه های بسیار آرام روی ناخن بچسبانید و اضافه برچسب ناخن را به کمک سوهان بگیرید.
 7. درنهایت، تاپ شاین بزنید و در دستگاه، اجازه دهید خشک شود.

آموزش گام به گام طریقه استفاده از لنز ناخن برای افراد مبتدی و تازه کار

اگر دستگاه یو وی ندارید و می خواهید به سادگی از برچسب ناخن را استفاده کنید، نگران نباشید! روش استفاده از برچسب ناخن را به شما آموزش می دهیم:

 • ابتدا لاک دلخواهتان را بزنید و صبر کنید به خوبی خشک شود.
 • اکنون برچسب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با کمک قیچی،لنز ناخن را جدا نمایید.
 • سپس لنز ناخن را در آب گرم قرار دهید.
 • کمی صبر نمایید، پس از چند ثانیه به راحتی لنز ناخن از کاغذ جدا می گردد.
 • پس از خشک کردن لنز و اطمینان از نرفتن هوا به زیر لنز ناخن، آن را روی ناخن بزنید و به خوبی بچسبانید.
 • اکنون روی لنز تاپ کت یا برق ناخن بزنید تا برچسب به خوبی روی ناخن هایتان ثابت شود.
 • درنهایت، بخش های اضافه را با سوهان بگیرید.

نکته مهم هنگام چسباندن لنز ناخن

مطمئن شوید لاک ناخن و لنز ناخن، پیش از گذاشتن لنز روی ناخن به خوبی خشک شده باشند. وگرنه زیر لنز ناخن، هوا جمع می شود و به ناخن نمی چسبد.

بر چسب ناخن

طریقه استفاده از برچسب ناخن پس از کاشت یا مانیکور ناخن

 • پس از مانیکور روی ناخن ها بافر بکشید تا اثر چربی روی ناخن ها نماند. این کار اجازه نمی دهد لاک ژل هم بلند شود. تمام ناخن ها را به کمک بیس ژل به خوبی بپوشانید.
 • توصیه می کنیم لبه آزاد ناخن را به کمک قلم ببندید تا لاک ژل ترک نخورد! سپس با دستگاه LED یا UV ناخن ها را خشک نمایید. پس از زدن لاک ژل رنگی، دوباره با دستگاه UV ناخن ها را خشک کنید.
 • وقتی ناخن ها خشک شد، ناخن ها را با تاپ ژل بپوشانید و با UV ناخن ها را خشک نمایید. اندازه لنز ناخن را با ناخن هایتان مطابقت دهید و چک کنید.
 • با دستمال مرطوب می توانید طرح لنز ناخن مد نظر خود را کمی مرطوب نمایید. اگر از ظرف آب استفاده می کنید، حتماً برچسب ناخن و ناخن را به خوبی خشک کنید. بعد از جدا شدن لایه زیر لنز ناخن، آن را روی ناخن بزنید و اضافه ها را با سوهان بگیرید. درنهایت، با تاپ شاین به خوبی برچسب ناخن را روی ناخن هایتان ثابت کنید و با UV خشک کنید.

نکته آخر

طریقه استفاده از لنز ناخن بسیار ساده است. به کمک راهنمای پیش رو می توانید به راحتی لنز ناخن را روی ناخن هایتان بچسبانید و طرح های شگفت انگیز روی ناخن هایتان ایجاد کنید. می توانید همین الان دست به کار شوید، از لنز ناخن مورد علاقه خود استفاده کنید و ناخن هایی زیباتر و جذاب تر داشته باشید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید.

نظرات بسته شده است.